jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Kierownik budowy / project manager

Kierownik budowy / project manager

pracodawca: WB Staffing
miejsce pracy: Świnoujście
dodano: 2017-06-19
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379). Dla naszego Klienta – wiodącej firmy spożywczej - szukamy osoby na stanowisko: Kierownika Budowy / Project Managera Miejsce pracy: Świnoujście Obowiązki: - Planowanie, koordynacja, zarządzanie i kontrola projektu budowlanego - Prowadzenie budowy / projektu w sposób zgodny z pozwoleniami, przepisami – kompleksowa znajomość procesów budowlanych i zasad prowadzenia budowy - Przygotowanie raportów technicznych - Kontrola umów i zamówień - Ustawienie maszyn na nowym obiekcie / wprowadzenie zmian Wymagania: - Wykształcenie wyższe techniczne - Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń - Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację - Znajomość prawa budowlanego - Znajomość obsługi MS Office - Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za efektywną realizację celów - Umiejętność zarządzania zespołem - Prawo jazdy kat. B Oferujemy: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Możliwość rozwoju zawodowego - Pracą pełną wyzwań Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: karolina.minda@wbstaffing.com z dopiskiem Kierownik Budowy Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 936, z poźń zm.)”.
Kontakt:
CV proszę wysyłać na adres karolina.minda@wbstaffing.com