Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (1):

Sprzedawca usług serwisowych i części

pracodawca: Headhunters
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-06-19
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż usług serwisowych na powierzonym terenie

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych

  • utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami

  • realizacja planów sprzedaży firmy

  • przyjmowanie zamówień na części zamienne

  • przestrzeganie procedur magazynowych – przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów

  • współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premie uznaniowe

  • możliwość poszerzania kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • możliwość awansu w strukturze firmy

  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)

  • doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej

  • znajomość rynku części samochodowych

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w terenie

  • mile widziane szkolenia sprzedażowe