jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Blacharz Samochodowy
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (4):

Blacharz Samochodowy

pracodawca: Headhunters
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-06-19
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią napraw pojazdów, poleceniami przełożonego oraz szczególną dbałością o jakość wykonywanych usług

  • naprawa pojazdów wg kalkulacji napraw sporządzanych w systemach eksperckich lub też wg specyfikacji wyznaczonej przez klienta

  • dbałość o estetykę wykonywanych napraw

  • wsparcie doradcy technicznego przy weryfikacji i opisie zakresu szkody na pojeździe

  • obsługa narzędzi: ramy do prostowania nadwozi samochodów osobowych i dostawczych, systemu pomiarowego, lutospawarki, spawarek MIG-MAG

  • sprawowanie bieżącej kontroli sprawności technicznej powierzonego sprzętu, zgłaszanie usterek bezpośredniemu przełożonemu

  • dbanie o czystość i porządek w warsztacie

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji przez uczestnictwo w szkoleniach branżowych

Lokalizacja: Poznań, okolice Poznania (dogodniejsza dla kandydata lokalizacja będzie ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej).

Wymagamy:

  • minimum półroczne doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków