jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: GRAFIK PRODUKTOWY

GRAFIK PRODUKTOWY

pracodawca: Gomez
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-06-19
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Obróbkę graficzną- retusz zdjęć produktowych

  • Wsparcie bieżącej pracy Studio FOTO

  • Realizację targetów dziennych zlecanych przez przełożonego

  • Współpracę z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, wówczas możemy Ci zaoferować:

  • Proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ

  • Pakiety socjalne (karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenia)

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ

  • Imprezy integracyjne

Wymagamy:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Obsługujesz Photoshop CC 2017 na poziomie minimum dobrym

  • Umiejętność pracy w zespole to Twoja mocna strona

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku grafika produktowego lub masz doświadczenie w obróbce graficznej,

  • Umiesz profesjonalnie zaprezentować produkt,

  • Jesteś odpowiedzialny, samodzielny w pracy i dbasz o szczegóły,

  • Jesteś kreatywny i pomysłowy,

  • Twoje poczucie estetyki jest wysoko rozwinięte oraz umiejętnie oceniasz atrakcyjności wzornictwa