Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent ds. administracji - dział

pracodawca: Grafton Recruitment
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2017-08-07
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko asystent ds. administracji w dziale marketingu.

Miejsce pracy: Katowice

Wśród zadań osoby na tym stanowisku znajdzie się:
  • obsługa administracyjna działań marketingowych i promocyjnych
  • nadzór nad kosztami w obszarze marketingu i rejestrowanie ich w systemie
  • zarządzanie bazą dostawców usług marketingowych
  • organizacja i aktualizacja bazy medialnej
  • bliski kontakt z marketing managerami z różnych krajów europejskich
Oferujemy:
  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i umiejętności
  • pakiet benefitów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy biurowej, związanej z administracją, zakupami lub finansami
  • umiejętność obsługi oprogramowania biurowego
  • mile widziana znajomość tematyki związanej z marketingiem