jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Specjalista ds. cen transferowych

Specjalista ds. cen transferowych

pracodawca: ARCELORMITTAL SHARED SERVICE CENTRE EUROPE
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
dodano: 0000-00-00
Oferta pochodzi z serwisu

KarieraWFinansach.plkariera w finansach

Dodaj ogłoszenie »

Opis:
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

KIM JESTEŚMY:

Shared Service Centre Europe to centrum usług finansowo księgowych ArcelorMittal – jednego z największych producentów stali na świecie. SSCE dostarcza szeroki zakres usług finansowo-księgowych typu “back-office”  w obrębie OtC, PtP oraz R2R. Dodatkowo SSCE świadczy specjalistyczne usługi z zakresu podatków,  SOx/IC oraz sprawozdawczości zarządczej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji cen transferowych (local file, master file)
  • przeprowadzanie analiz danych porównawczych (benchmarking study)
  • przygotowanie analiz finansowych i kalkulacji dla potrzeb wymogów dot. cen transferowych

Wymagania:

  • studia wyższe w zakresie finansów / ekonomii
  • min. 1-2 lata doświadczenia w firmie audytorskiej, doradczej lub na porównywalnym stanowisku w międzynarodowej firmie (podatki, finanse, kontroling itp.)
  • doświadczenie w projektach z zakresu Cen Transferowych
  • zdolności analityczne i umiejętność rozumienia różnych modeli biznesowych / ekonomicznych
  • zaawansowany stopień znajomości pakietu MS Office: Excel, Word
  • biegła znajomość angielskiego (w mowie i piśmie); dodatkowa znajomość hiszpańskiego / francuskiego będzie atutem.
  • mile widziane doświadczenie w projektach z zakresu Cen Transferowych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport/MultiKino, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą",
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”,
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych,
  • miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: