jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Asystent ds. Marketingu
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (2):

Asystent ds. Marketingu

pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
miejsce pracy: Pruszków
dodano: 2017-08-20
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.Aktualnie dla naszego klienta, lidera z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego na stanowisko:
Wymagamy:

Zadania:

  • budowanie zainteresowania ofertą firmy oraz identyfikacja nowego potencjału sprzedaży poprzez działania telemarketingowe
  • wyszukiwanie i analiza danych rynkowych
  • współudział w tworzeniu materiałów promocyjnych usług
  • rozpoznanie możliwości rynkowych zwiększania konkurencyjności oferty firmy
  • udział w kampaniach marketingowych i aktywnościach wsparcia sprzedażowego

Wymagania:

  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • wysokie zaangażowanie i motywacja
  • łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie marketingowe mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowej korporacji
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • pakiet benefitów pracowniczych takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe i dofinansowanie posiłków
  • dobrą atmosferę w pracy