Key Account Manager (Kierownik ds.

pracodawca: Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
miejsce pracy: Gliwice
dodano: 2017-09-08
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Oferujemy:

Nasza oferta:

  • Ciekawe projekty w rozwijającym się, międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych w firmie

  • Przyjazne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy

Wymagamy:

Zakres odpowiedzialności:

  • Koordynowanie działań związanych z budowaniem i rozwojem relacji ze strategicznymi klientami firmy

  • Reprezentowanie interesów firmy w trakcie spotkań i negocjacji z klientami

  • Nadzór nad planami klientów i realizacja zawartych umów

  • Zarządzanie produktem i kosztami w trakcie realizowania projektów (we współpracy z Program Managerem i Działem Finansów)

  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych i zewnętrznych procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości realizacji projektów

  • Bieżąca komunikacja i współpraca z działem Customer Service

  • Raportowanie bieżącej aktywności zgodnie z wytycznymi Grupy

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa w tym norm UN/ ECE

  • Umiejętność zarządzania finansami projektu

  • Mile widziane doświadczenie w portfolio produktów: narzędzia elektryczne, narzędzia ogrodowe, narzędzia mobilne

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (głównie w regionie EMEA)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji

  • Umiejętność pracy w zespole, w tym w zespole międzynarodowym

  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe