Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystentka wsparcia działu sprzedaży

pracodawca: FORMATIQ Sp. z o.o. Sp. K.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i efektywne działanie biura oraz aktywne wsparcie Zarządu.

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Telefoniczne pozyskiwanie zapytań ofertowych

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Udział w bieżących projektach firmy

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Stałe godziny pracy - 8:00 - 16:00

  • Wolne weekendy umożliwiające studia zaoczne

  • Atrakcyjne zarobki, podzielone na część stała i premiowaną

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wdrożenie na stanowisko

  • W miarę zdobywania doświadczenia coraz więcej nowych i ciekawych projektów

  • Kartę Multisport

Wymagamy:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • Komunikatywność umiejętność nawiązywania relacji

  • Bardzo dobra obsługa programów komputerowych (Word, Excel, Power Point)

  • Preferowany student/osoba w trakcie kształcenia

  • Wysoka kultura osobista, świetna organizacja pracy oraz zaangażowanie

  • Otwartość, pozytywne nastawienie do pracy

  • Chęć uczenia się