jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Asystent ds. Prawnych

Asystent ds. Prawnych

pracodawca: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
miejsce pracy: Łódź
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach,

  • pomoc w obsłudze prawnej pod kątem umów,

  • prowadzenie dokumentacji prawnej i baz danych,

  • raportowanie do Managera działu.

Oferujemy:

  • rozwój w wewnętrznym dziale prawnym międzynarodowej korporacji,

  • szkolenia językowe,

  • stabilne warunki pracy,

  • dodatkowy pakiet benefitów.

Wymagamy:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana dobra znajomość innych języków obcych,

  • wykształcenie prawnicze,

  • doświadczenie/ znajomość zagadnień z obszaru prawa handlowego lub doświadczenie asystenckie w firmie prawniczej,

  • znajomość Ms Excel, mile widzane doświadczenie w pracy z użyciem baz danych.