jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Asystentka Biura

Asystentka Biura

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:
Zadania:
  • Wsparcie pracowników w codziennych zadaniach
  • Przyjmowanie faktur i ich odpowiednia segregacja
  • Opisywanie dokumentów księgowych
  • Przyjmowanie i wydawanie korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych
  • Zamawianie artykułów do biura
  • Rozliczanie wydatków pracowniczych
  • Wykonywanie dodatkowych prac administracyjnych

Wymagania:

  • Chęć do pracy na minimum 1/2 etatu
  • Dostępność do pracy 5 dni w tygodniu po 4 h dziennie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Pracę na 1/2 etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Przyjazną i międzynarodową atmosferę
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy
  • Dogodna lokalizację- okolice stacji metra Dworzec Wileński