jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pracownik działu księgowości

Pracownik działu księgowości

pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.Aktualnie dla naszego Klienta, banku działającego przy jednej z największych europejskich grup motoryzacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Księgowości
Wymagamy:

Zakres obowiązków / zadania:

  • kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont
  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • sporządzanie innych dokumentów księgowych
  • obsługa rachunków bankowych
  • przygotowywanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz innych raportów finansowych
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

Wymagania:

  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dokładność, staranność, dyspozycyjność
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Multisport, Opieka medyczna, Ubezpieczenie)
  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość nauki od ekspertów
  • dokładne wdrożenie w obowiązki, niezbędne narzędzia pracy