jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Marketing Manager

Marketing Manager

pracodawca: Headhunters Group
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma działająca na wielu rynkach świata. Firma oferuje wysokiej jakości produkty, które są znane i cenione przez konsumentów za walory smakowe, odżywcze i ich pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Firma działa w Polsce od ponad 20 lat, posiada kilka zakładów produkcyjnych i oferuje atrakcyjne środowisko pracy.
Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Nazwa stanowiska: Marketing Manager
  • Dział: Marketingu
  • Raportuje do: Dyrektora Działu Marketingu
  • Podległy zespół: Kilkuosobowy zespół pracowników do 5-7 osób
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kraj: Polska

Cel stanowiska:

Budowanie portfolio produktowego firmy, dbanie o jego atrakcyjność konsumencką i rentowność biznesową

Główny zakres odpowiedzialności:

  • Rozwój portfolio produktowego i wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Budowanie strategii marketingowej dla podległej grupy produktów
  • Tworzenie długoterminowych planów rozwoju w obrębie kategorii
  • Zarządzanie zespołem Brand Managerów
  • Rozwój i motywacja zespołu
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy kategorii
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju kategorii
  • Zarządzanie komunikacją w zespole i przepływem informacji pomiędzy działami w firmie

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności:

  • Wynik finansowy kategorii
  • Wzrosty udziałów rynkowych
  • Wizerunek i świadomość marek

Wymagania:

Niezbędne:

  • Doświadczenie w pracy po stronie marketingu rynku FMCG min 7 lat, w tym około 5 lat doświadczenia w pracy po stronie marketingu w firmie z markami lokalnymi
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu bezpośredniego zespołu z poziomu brand managerów

Pożądane:

  • Doświadczenie w dziale badań marketingowych, trade marketingu czy sprzedaży mile widziane
  • Doświadczenie w pracy po stronie międzynarodowej firmy

Kompetencje:

  • zdolności liderskie i przywódcze
  • umiejętność wyznaczania celów i motywacji zespołu do ich realizacji
  • strategiczne myślenie
  • analityczny umysł
  • zdolność do budowania relacji z ludźmi
  • optymizm i charyzma
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pierwsza na czas określony)
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta mulitisport, kupony obiadowe, bilety do kina)
  • premia (roczna bazująca na wynagrodzeniu bazowym, uzależniona od wyników i realizacji celów indywidualnych)
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • możliwości rozwoju i awansu (Polska, w ramach grupy i szeroko, poziom międzynarodowy)