jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Operator frezarki CNC

Operator frezarki CNC

pracodawca: AUTOJET
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Dobór parametrów skrawania stosowanych narzędzi,

  • Właściwe mocowanie detalu,

  • Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce,

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na frezarkach,

  • Umiejętność pracy na frezarkach CNC,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku,

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.