jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Asystent Showroomu
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent Showroomu

pracodawca: Cafardini Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • codzienne zarządzanie i administrowanie funkcjonowaniem showroomu,

  • dbanie o dobrą atmosferę w Showroomie,

  • budowanie relacji i bezpośrednia obsługa klientów,

  • sporządzanie raportów, rozliczanie sprzedaży,

  • dbanie o ekspozycję i aranżację w Showroomie,

Oferujemy:

  • pracę w jedynym tego typu Showroomie w Polsce,

  • pracę z najlepszym zespołem

  • wpływ na rozwój działalności Showroom-u,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepem lub butikiem w segmencie modowym mile widziane,

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta,

  • otwartość, łatwość w komunikacji, proaktywne podejście do życia i pracy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków,

  • prawo jazdy kat B mile widziane