Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy Inżynier Budowy / Asystent

pracodawca: NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP. Z O.O.
miejsce pracy: Warszawa, Kobyłka
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Zadania:

Celem stanowiska jest współpraca z Kierownikiem Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prac, w tym:

  • analiza i archiwizacja dokumentów technicznych, finansowych i umów

  • wsparcie przy tworzeniu protokołów wykonanych robót przez podwykonawców / dostawców

  • kontakt i prowadzenie korespondencji z wykonawcami

  • udział w spotkaniach koordynacyjnych i negocjacjach biznesowych

  • przygotowywanie lub weryfikacja umów zawieranych z wykonawcami

  • kontrola realizacji i postępu prac, nadzór nad jakością ich wykonania

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

Wymagamy:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Budownictwo, Inżynieria Środowiska, mile widziani studenci ostatniego roku studiów drugiego stopnia)

  • umiejętność posługiwania się ze zrozumieniem dokumentacją projektową

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, znajomość dodatkowych języków obcych będzie atutem)

  • umiejętność organizacji pracy wielozadaniowej

  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji, łatwość uczenia się,

  • logiczne myślenie, umiejętność przewidywania

  • dobra znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane: doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową