Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Specjalista ds. podatków ze

pracodawca: Grafton Recruitment
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych dalszym rozwojem w obszarze podatkowym.

Obowiązki:
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT oraz PIT dla międzynarodowych klientów firmy
  • koordynacja przepływu dokumentacji podatkowej
  • udział w doskonaleniu procesów i jakości pracy
  • przygotowywanie dokumentacji
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymii
  • kontakt z klientami w języku niemieckim
Oferujemy:
  • praca w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • benefity pozapłacowe
Wymagamy:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatku VAT/CIT
  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • terminowość, nastawienie na cel