Młodszy Specjalista ds. Księgowości

pracodawca: Grafton Recruitment
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2017-09-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Młodszy Specjalista ds. Księgowości lub Specjalista ds. Księgowości
Dział: AR / Collection

Codzienne obowiązki:
  • wsparcie działu Collection w codziennych zadaniach
  • kontakt z dostawcami oraz Klientami firmy w sprawie terminów płatności faktur
  • przekazywanie przypomnień płatności
  • codzienny kontakt telefoniczny z dostawcami oraz Klientami firmy
  • monitorowanie płatności w systemie
  • przygotowywanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szeroki pakiet szkoleń
  • wybór kursów językowych
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery wewnątrz struktur

Agencja zatrudnienia numer 812.
Wymagamy:
  • biegła znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość MS Excel
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • otwartość i chęć uczenia się
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze księgowości lub Procurement - mile widziane