jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: sprzedawca - magazynier
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (3):

sprzedawca - magazynier

pracodawca: SMYK S.A.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-09-14
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Przyjęcie dostaw

  • Utrzymanie porządku w strefie przyjęcia towaru oraz w magazynie

Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Profesjonalny system szkoleń i programy rozwojowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i dające możliwość awansu (m.in. Akademia Smyka)

  • Umowę o pracę (stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym)

  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne dla pracowników i ich dzieci, dofinansowanie do letniego wypoczynku)

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w renomowanych placówkach z nieograniczonym dostępem do lekarza pierwszego kontaktu i innych 7 specjalistów po okresie próbnym

  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach

Wymagamy:
Czego oczekujemy:

  • Co najmniej średniego wykształcenia

  • Umiejętności organizacji pracy magazynu detalicznego

  • Sumienności i dokładności w przyjmowaniu dostaw

  • Uśmiechu i optymizmu

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta