jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Planista Materiałowy
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (2):

Planista Materiałowy

pracodawca: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
miejsce pracy: Zimna Wódka
dodano: 2017-09-14
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • kreowanie zapotrzebowania materiałowego w oparciu o zamówienia sprzedaży, forecast, zapasy,

  • weryfikacja danych w systemie ERP w zakresie analizy zapotrzebowania materiałowego,

  • zarządzanie danymi i obsługa ERP,

  • dostosowanie struktury wielkości zamówień do tempa produkcji z uwzględnieniem dostępności towarów u dostawców,

  • analiza posiadanych zapasów oraz ciągła optymalizacja łańcucha dostaw,

  • bieżący monitoring związany z zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Oferujemy:

  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia zawodowe.

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień operacji magazynowych, planowania i realizacji procesów zakupowych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • nastawienie na pracę zespołową,

  • umiejętność budowania relacji na różnych szczeblach organizacji,

  • gotowość do pracy pod presją czasu.