jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Kierownik Sprzedaży
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (60):

Kierownik Sprzedaży

pracodawca: Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice
miejsce pracy: Bielsko-Biała
dodano: 2017-09-14
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku

  • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych

  • Zarządzanie  inżynierami sprzedaży

  • Opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami

  • Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy

  • Sporządzanie analiz i raportów

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o dogodną formę umowy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Rozwój i samorealizacja

  • Realny wpływu na rozwój firmy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki

Wymagamy:

  •  Wykształcenie wyższe– kierunek techniczny

  • Edukacja w obrębie menadżera sprzedaży

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju sprzedaży

  • Praktyczna wiedza w sprzedaży i szkoleniach

  • Biegły język angielski

  • Nastawienie na cel

  • Kreatywność, samodzielność w działaniu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem