Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (10):

Specjalista ds. sprzedaży usług HR

pracodawca: FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
miejsce pracy: Toruń
dodano: 2017-09-19
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • reprezentowanie Agencji na rynku polskim i budowanie wizerunku profesjonalnej marki

  • reprezentowanie firmy podczas prezentacji handlowych oraz spotkań branżowych

  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagamy:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży usług HR

  • znajomość zagadnień kadrowo – płacowych lub doświadczenie zdobyte w działach HR będą dodatkowym atutem

  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

  • czynne prawo jazdy kat. B