jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: ASYSTENT/KA DS.MARKETINGU
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

ASYSTENT/KA DS.MARKETINGU

pracodawca: ImpactJob
miejsce pracy: Skawina
dodano: 2017-10-15
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
ImpactJobto nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś! Do naszego biura wSkawinieposzukujemy kandydatów na stanowisko:
Wymagamy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Tworzenie i opracowywanie materiałów na portale społecznościowe
  • Obsługa social media
  • Analizowanie rynku i potrzeb klientów
  • Opracowywanie materiałów reklamowych i przygotowywania materiałów promocyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w marketingu i prowadzeniu social media
  • Skuteczność działania
  • Zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Dyspozycyjność minimum 20 h/tydzień

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Sympatyczną atmosferę w ambitnym i młodym zespole