Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy Specjalista ds. wsparcia

pracodawca: Hotele Korona Sp. z o.o.
miejsce pracy: Jachranka
dodano: 2017-10-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie działu sprzedaży w bieżących obowiązkach;

  • Wprowadzanie zamówień do system hotelowego;

  • Wystawianie dokumentów;

  • Opieka nad dokumentacją handlową;

  • Koordynacja projektów i realizacja zleconych samodzielnych zadań;

  • Tworzenie bazy danych.

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagamy:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Racjonalne myślenie.