Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Dyrektor handlowy sieci Drogerii

pracodawca: Jawa Sp. j.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-10-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu krótko i długo terminowej strategii rozwoju biznesu

  • Nadzór nad wdrożeniem strategicznych planów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza poziomu realizacji celów sprzedażowych

  • Udział w kreowaniu rozwiązań w obszarze sprzedaży

  • Zarządzanie i odpowiedzialność za wyniki sieci sklepów własnych

  • Koordynowanie otwarć nowych sklepów własnych

  • Reprezentowanie spółki w kontaktach biznesowych i negocjacjach handlowych

  • Organizacja działań o charakterze marketingowym (udział w targach, konferencjach itp.)

  • Optymalizacja procesów, zarządzanie pracą podległych Działów: Regionalnych Kierowników Sprzedaży, Kupców, Cat-manów

  • Monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji

  • Przygotowywanie analiz i prognoz sprzedażowych

  • Bieżące raportowanie wyników sklepów do Zarządu firmy

  • Budowanie i motywowanie zespołu

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i nowoczesnej organizacji

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych

  • Możliwość realnego wpływu na politykę organizacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń i umiejętności

Wymagamy:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w kierowaniu siecią sklepów FMCG

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze

  • Wykształcenia wyższego

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności przywódczych i menedżerskich

  • Pro-aktywności i silnej motywacji na osiąganie celów biznesowych

  • Umiejętności planowania i zarządzania procesami

  • Zdolności analitycznych i negocjacyjnych

  • Otwartości, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej