Specjalista do działu realizacji

pracodawca: UNIBEP S.A.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2017-10-19
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Drogowy Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.). Obecnie szukamy kandydatów do pracy w Monday Development S.A., firmie deweloperskiej należącej do Unidevelopment S.A, realizującej inwestycje w Poznaniu i okolicach, na stanowisku:
Wymagamy:

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie Kierownika Projektu w uzyskiwaniu decyzji, pozwoleń, organizowaniu konkursów ofert, itp.
  • Zagwarantowanie przy realizacji inwestycji wysokiej jakości wykonania oraz zgodności zobowiązującymi wfirmie standardami
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów związanych znadzorowanym obszarem
  • Współpraca z innymi działami firmy

Poszukujemy osób:

  • z wykształceniem wyższym kierunkowym (budownictwo, architektura)
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku wrealizacji projektów inwestycyjnych na rynku nieruchomości (mile widziane)
  • z doświadczeniem wprowadzeniu spraw formalno-prawnych związanych z procesem inwestycyjnym (mile widziane)
  • ze znajomością warunków technicznych, prawa budowlanego i procesów administracyjnych
  • z umiejętnościami organizacyjnymi, planowania oraz negocjacyjnymi
  • z wysoką kulturą, asertywnością i komunikatywnością oraz umiejętnością pracy w zespole
  • ze znajomością pakietu MS Office

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności
  • miłą atmosferę w pracy