Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent/Asystentka zespołu sprzedaży

pracodawca: mBank S.A.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2017-10-25
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków Asystenta/Asystentki będzie wyglądał następująco:

  • aktywna pomoc Doradcom  ds. leasingu w procesie sprzedaży

  • sporządzanie ofert leasingu

  • przygotowanie wniosków leasingowych i nadzór nad procesem ich oceny

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji

  • pomoc w bieżących działaniach zespołu

Oferujemy:

Nasz propozycja to:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy (miejsce pracy to centrala mLeasing, ul. Ks. I. Skorupki 5)

  • karta sportowa Multisport

  • praca w gronie Specjalistów oraz wsparcie w zakresie wykonywanych zadań

  • przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance

Wymagamy:

Jesteś idealnym kandydatem / kandydatką jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie pracy w obszarze administracji, finansów, z dokumentami

  • swobodnie pracujesz z aplikacjami pakietu MS Office i obsługujesz sprzęt biurowy

  • podstawowa wiedza dotycząca leasingu jest dodatkowym atutem

  • uważasz się za osobę otwartą, komunikatywną i potrafiącą zbudować relacje

  • pracujesz dokładnie, sumiennie i odpowiedzialnie