jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Konsultant/ka - Makijażysta/ka

Konsultant/ka - Makijażysta/ka

pracodawca: Mokotowska Sp. z o.o.
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2017-11-10
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w perfumerii

  • sprzedaż kosmetyków

  • wykonywanie serwisów brwi i makijaży

  • pozyskiwanie klientów

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • organizacja animacji i eventów w miejscu sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system motywacyjny

  • pakiet opieki medycznej

Wymagamy:

  • doświadczenie w sprzedaży

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijaży

  • zorientowanie na osiągnięcie targetów: dziennych, miesięcznych

  • umiejętność pracy w grupie i łatwość nawiązywania relacji

  • umiejętność szybkiej nauki

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym wymagana

WAŻNE: oczekujemy wyjątkowego poczucia humoru, zdolności dzielenia się uśmiechem z innymi