Konsultant ds. Sprzedaży w salonie

pracodawca: GTI Sp. z o.o.
miejsce pracy: Żary
dodano: 2017-11-10
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Czym się będziesz zajmował?

  • Sprzedażą i promowaniem oferty Orange w Salonie Sprzedaży

  • Bezpośrednią obsługą klientów zgodną z obowiązującymi standardami

  • Realizacją celów sprzedażowych i jakościowych

  • Budowaniem długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie wdrożenia – chcemy się z Tobą związać na dłużej

  • Realny wpływ na wysokość Twego wynagrodzenia – przejrzysty system wynagradzania

  • Awanse wewnętrzne – każdą rekrutację rozpoczynamy od wytypowania osób wśród już zatrudnionych

  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe, podnoszące kwalifikacje

  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych (warto!!)

  • Dostęp do najnowszych technologii i nowinek

  • Pracę w zgranych zespołach, z życzliwymi i pomocnymi kolegami

  • Wsparcie i pomoc Kierownika salonu (przeprowadzi Cie przez trudne początki)

Wymagamy:
Czekamy na Ciebie, jeśli tylko:

  • Masz wykształcenie średnie (z maturą)

  • Dobrze czujesz się w kontaktach z innymi ludźmi, jesteś komunikatywny i lubisz doradzać

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta (jeśli w branży, to tym lepiej)

  • Angażujesz się w powierzone Ci obowiązki

  • Lubisz osiągać postawione sobie cele