jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2017-11-14
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Miejsce pracy: niestacjonarna/ Home office

Zadania

  • Opieka nad dystrybutorami firmy na podległym terenie
  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym planowanie ich pracy oraz kontrola wykonanych zadań
  • Opieka nad klientami
  • Raportowanie i planowanie pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Zarządzanie budżetem regionu
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za region Dolnośląski, Śląski, Opolski

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i narzędzi promocyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 10 osób
  • Osiąganie celów zawodowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Dobre warunki finansowe