Kontroler Jakości (branża mięsna)

pracodawca: AGRO Rydzyna
miejsce pracy: Kłoda k. Rydzyny
dodano: 2017-11-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

PROWADZIMY SZKOLENIA PRZYUCZAJĄCE DO PRACY

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za:

  • Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP, GHP

  • Kontrolę kluczowych wskaźników w zakresie jakości

  • Kontrolę jakościową nad surowcem oraz produktem

  • Nadzorowanie funkcjonowania zakładu pod kątem spełnienia norm jakościowych

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w pełnym etacie

  • Nowoczesne wyposażenie i standardy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży mięsnej

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagamy:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Chęci do nauki oraz poszerzenia swoich kwalifikacji o produkcję w branży mięsnej

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za wskazane zadania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Gotowości do pracy w niskich temperaturach

  • Aktualnej książeczki sanepidu (lub gotowości do jej wyrobienia)