Młodszy Analityk Biznesowy z j.

pracodawca: CPL Jobs Sp. z o.o.
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2017-11-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Wsparcie analityków biznesowych niemieckiego klienta;

  • Stała współpraca z klientem niemieckim;

  • Wykorzystywanie znajomości SQL w codziennych obowiązkach;

  • Udział w delegacjach do Niemiec.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w branży IT;

  • Wyjazdy biznesowe zagranicę.

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej po studiach technicznych);

  • Znajomość SQL;

  • Minimalne doświadczenie w branży IT lub finansowej;

  • Dyspozycyjnośc do wyjazdów zagranicę;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie;

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie.