jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Programista analityk
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (3):

Programista analityk

pracodawca: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
miejsce pracy: Kielce
dodano: 2017-11-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • kontakt z działami firmy w celu analizy potrzeb biznesu w zakresie wdrożenia systemu obiegu dokumentów;

  • proponowanie i programowanie rozwiązań IT odpowiadających na potrzeby biznesu;

  • dostosowywanie istniejącego oprogramowania do wymagań użytkowników;

  • zapewnienie prawidłowego działania i dostępności systemów informatycznych;

  • bezpieczeństwo informacji oraz danych w zarządzanych systemach;

  • udział w projektach wdrożeniowych oraz standaryzacyjnych w organizacji;

  • szkolenie użytkowników z obsługi narzędzi.

Oferujemy:

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne;

  • doświadczenie w rozbudowywaniu systemów IT i wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft (znajomość WebCon oraz rozwiązań z zakresu obiegu dokumentów będą dodatkowym atutem);

  • dobra znajomość .NET, C# (mile widziane również: C++, JS, HTML, CSS, web services);

  • dobra znajomość języka SQL / T-SQL;

  • rozwinięte zdolności analityczne,

  • komunikatywność, operatywność oraz samodzielność w realizacji zadań wymagających kontaktu z biznesem i z dostawcami systemów;

  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań;

  • znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie komunikatywnym (krótkie konwersacje, czytanie dokumentacji).