Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Spawacz gazowy / Monter instalacji

pracodawca: Instal Group Gazowa Technika Grzewcza
miejsce pracy: Warszawa i okolice
dodano: 2017-12-05
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji grzewczych, gazowych, sanitarnych, kotłowni w obiektach mieszkalnych i przemysłowych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej rozwijającej się firmie

  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Wymagamy:

  • wykształcenie kierunkowe, średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w montażu instalacji grzewczych, gazowych, sanitarnych, kotłowni w obiektach mieszkalnych i przemysłowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobrze widziane prawo jazdy kat."B"