jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: doradca klienta

doradca klienta

pracodawca: EURO BANK S.A.
miejsce pracy: Miechów
dodano: 2017-12-06
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów i usług bankowych w oddziale eurobank partner

  • realizacja zadań przy zachowaniu procedur bankowych oraz wysokich standardów jakości pracy

  • aktywne pozyskiwanie klientów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych umiejętności oraz stażu

  • bardzo konkurencyjny system motywacyjny (prowizyjny)

  • możliwość awansu zawodowego

  • bezpłatny udział w szkoleniach i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagamy:
Wymagania:

  • minimum  roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży

  • kreatywność i inicjatywa

  • wykształcenie wyższe

  • czynne prawo jazdy kat B

  • bardzo dobra znajomość obsługa komputera