jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Specjalista ds. Baz Danych
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Specjalista ds. Baz Danych

pracodawca: Klient portalu Praca.pl
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2017-12-14
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
  • Wdrażanie logiki przetwarzania danych (Cadis-/ Markit EDM)
  • Implementacja GUI
  • Analiza źródeł danych i ich mapowanie
  • Projektowanie i implantacja wzorników i struktur
Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Otwartość na dyskusję na temat elastycznego czasu pracy
Wymagamy:
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wiedza w zakresie przetwarzania i transformacji XML
  • Praktyczna wiedza w zakresie ETL
  • Znajomość SQL Server
  • Około 1 rok doświadczenia w modelowaniu i mapowaniu danych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Cadis / Markit EDM
  • Doświadczenie w branży finansowej