jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor Jednostki Agencyjnej
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Dyrektor Jednostki Agencyjnej

pracodawca: PZU Życie SA
miejsce pracy: Kielce
dodano: 2017-12-23
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Szukasz zmiany na… Życie? Zostań Dyrektorem w PZU Życie! W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:
Wymagamy:

Obowiązki:

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi w podległym zespole,
  • Budowa, rozwój podległego zespołu, wdrażanie nowych współpracowników,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie ze standardem,
  • Motywowanie i angażowanie zespołu, zachęcanie do wysokiej produktywności,
  • Monitoring wyników sprzedażowych,
  • Spotkania podsumowujące, analiza wyników sprzedaży, kontrola jakości procesu sprzedaży,
  • Prowadzenie szkoleń sprzedażowych, produktowych, systemowych, asysty sprzedażowe,
  • Odpowiedzialność za przepływ komunikacji centrala - jednostka.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia, zarządzanie),
  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży oraz min. 2 lata doświadczenia w aktywnym poszukiwaniu klientów,
  • Znajomość rynku ubezpieczeń życiowych oraz mile widziane doświadczenie w sprzedaży pakietów medycznych,
  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • 1 rok doświadczenia w aktywnej rekrutacji.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia szkoleń sprzedażowych i produktowych, coachingów operacyjnych, prezentacji i wystąpień publicznych.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Dodatkowa nadprowizja za realizację celów sprzedażowych,
  • Bardzo atrakcyjne premie kwartalne,
  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, Pracowniczy program emerytalny, komputer i telefon służbowy, pakiet świadczeń socjalnych.