Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent/ka Działu Sprzedaży i

pracodawca: Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.
miejsce pracy: Czerwonak k/Poznania
dodano: 2018-01-05
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • pomoc w przygotowywaniu korespondencji, pełnomocnictw, oświadczeń, umów, pism do urzędów i wykonawców oraz innych dokumentów,

  • wsparcie działań handlowych pracowników,

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspomaganie Działu Sprzedaży i Marketingu w obsłudze Klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (kursy językowe, specjalistyczne szkolenia),

  • ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

  • pracę w przyjaznym zespole.

Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość jęz. angielskiego,

  • dobra organizacja czasu pracy, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • wiedza dotycząca przepisów Ustawy o Zamówieniach publicznych.