Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent/ka Działu Sprzedaży i

pracodawca: Klient portalu Praca.pl
miejsce pracy: Czerwonak k/Poznania
dodano: 2018-01-06
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
  • pomoc w przygotowywaniu korespondencji, pełnomocnictw, oświadczeń, umów, pism do urzędów i wykonawców oraz innych dokumentów,
  • wsparcie działań handlowych pracowników,

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspomaganie Działu Sprzedaży i Marketingu w obsłudze Klienta.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (kursy językowe, specjalistyczne szkolenia),

Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagamy:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • dobra organizacja czasu pracy, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • wykształcenie wyższe,

Mile widziane:

  • wiedza dotycząca przepisów Ustawy o Zamówieniach publicznych.