Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Dyrektor regionalnej sprzedaży ds.

pracodawca: PKO Leasing S.A.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-01-08
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie podległym zespołem doradców vendorskich (działania rekrutacyjne, motywacyjne, analiza i ocena pracy, rozwój zawodowy)

  • realizację wyznaczonego w kanale współpracy z dostawcami planu sprzedaży leasingowej,

  • realizację wytycznych budżetowych w zakresie wygenerowanych przychodów,

  • realizację strategii biznesowej Spółki,

  • analizę efektywności procesu sprzedaży oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż podległego zespołu,

  • pozyskiwanie i rozwój portfela Dostawców oraz Klientów,

  • analizę rynku lokalnego oraz działań konkurencji.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w jednej z najlepszych firm leasingowych  należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość  wykorzystania dotychczasowych doświadczeń zawodowych, zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

Wymagamy:

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży finansowej (preferowane doświadczenie w branży leasingowej),

  • doświadczenia w pozyskiwaniu i  współpracy z dealerami samochodowymi,

  • wykształcenia wyższego,

  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz zarządzania podległym zespołem,

  • bardzo dobrej znajomości branży i rynku lokalnego,

  • zdolności zarządzania strategicznego,

  • dobrej znajomości Pakietu MS Office,

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziana biznesowa znajomość języka angielskiego.