jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: specjalista ds. księgowości

specjalista ds. księgowości

pracodawca: Grelavi SA
miejsce pracy: OLSZTYN
dodano: 2018-01-10
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Szkolenie wprowadzające

  • Dodatkowe świadczenia pracownicze:
    - darmową opiekę medyczną
    - dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych
    - pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz"

Wymagamy:
Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktury zakupowe, wyciągi bankowe)

  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Rozliczanie zaliczek pracowników i podróży służbowych

  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej

  • Prowadzenie rozliczeń gotówkowych

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS

  • Sporządzanie raportów wewnętrznych

  • Udział we wdrożeniu systemu ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe Finanse i Rachunkowość lub pokrewne

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole