Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

pracodawca: STRABAG Infrastruktura Poludnie sp. z o.o.
miejsce pracy: Będzino
dodano: 2018-01-10
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zadania:

  • dekretacja i księgowanie faktur VAT w systemie finansowo- księgowym AS-400

  • kontrola pod względem formalno-prawnym i ilościowym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiania faktur zakupowych i sprzedażowych

  • rozliczenia i monitoring należności i zobowiązań

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych

  • rozliczenia z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami

  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG SE

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wymagamy:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym * dopuszczalne student studiów magisterskich / tryb niestacjonarny

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel

  • preferowane przynajmniej roczne doświadczenie w dziale księgowości

  • samodzielność ,dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej pod presją czasu

  • dyspozycyjność

  • preferowane osoby zamieszkałe w woj. zachodniopomorskim

  • prawo jazdy kat. B