jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Specjalista ds. Kadr i Płac

Specjalista ds. Kadr i Płac

pracodawca: OZON GROUP
miejsce pracy: OPOLE
dodano: 2018-01-11
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kadr oraz płac w dziale personalnym i rozliczeń;

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (OPTIMA CDN;

  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (Płatnik); PEFRON, GUS;

  • Samodzielne przygotowywanie list płac; umów zleceń;

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilną pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie;

  • Możliwość szkoleń

Wymagamy:
Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym;

  • Doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego, Płatnik;

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań GUS, PEFRON;

  • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, kadr i płac;

  • Zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • Znajomość programu księgowego OPTIMA będzie dodatkowym atutem.