Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

ASYSTENTKA / ASYSTENT w Dziale

pracodawca: Krka Polska Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-11
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
CEL PRACY

  • wsparcie organizacyjne i administracyjne działu marketingu

  • współpraca z kierownikami produktów w zakresie aktywności marketingowych

  • organizacja dystrybucji materiałów promocyjnych

  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy

  • inne prace zlecone w zakresie prac administracyjnych

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagamy:
OCZEKUJEMY

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (biotechnologia, chemia, farmacja)

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • rzetelność, zaangażowanie i samodzielność

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • inicjatywa w działaniu i elastyczność

  • dokładność i sumienność