jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Specjalista ds. Kadr i Płac
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (75):

Specjalista ds. Kadr i Płac

pracodawca: Klient portalu Praca.pl
miejsce pracy: OPOLE
dodano: 2018-01-11
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (Płatnik); PEFRON, GUS;
  • Samodzielne przygotowywanie list płac; umów zleceń;
  • Prowadzenie kadr oraz płac w dziale personalnym i rozliczeń;
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Możliwość szkoleń
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę;
Wymagamy:
Wymagania:
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań GUS, PEFRON;
  • Doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego, Płatnik;
  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym;
  • Zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista;