Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Samodzialna Księgowa / Samodzielny

pracodawca: Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym

  • kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami

  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT / VAT

  • przygotowanie sprawozdań finansowych

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • przygotowanie sprawozdań do GUS

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy w młodym zespole

  • elastyczny czas pracy

  • duży zakres samodzielności

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość Kadr i Płac

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia