Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy specjalista ds. personalnych

pracodawca: PARETTi Sp. z o.o. Sp. k
miejsce pracy: STRZELCE OPOLSKIE
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • kierowanie obszarem wdrożenia pracowników

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej oraz rozliczeniowej pracowników

  • wprowadzanie i aktualizacja danych personalnych

  • obsługa administracyjna pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa pracy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • znajomość narzędzi twardego HR

  • mile widziana znajomość narzędzi miękkiego HR

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju