Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

pracodawca: Nigel Frank International
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa dla jednego z naszych klientów na ternie Warszawy.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym ze wskazaniem na środki trwałe.

  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,

  • Wcześniejsze doświadczenie z programem Symfonia lub Dynamics AX (mile widziane)

  • Wyższe wykształcenie.

  • Dobry poziom j. angielskiego

Oferujemy:

Ofejujemy:

  • Umowę na około ok. 2 lata z możliwością przedłużenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów: karta MultiSport, programu kafeteryjny, platformy do nauki języka angielskiego oraz karty BenefitLunch.

  • Krótszy czas pracy w piątki.

Wymagamy:

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i weryfikowanie dokumentów księgowych.

  • Wystawianie dokumentów magazynowych i uzgadniać stany magazynowe.

  • Rozliczanie delegacji pracowniczych.

  • Prace administracyjne, wsparcie działu.

  • Zarządzanie i archiwizacja dokumentami firmy, zgodnie z polityką firmy.

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz.