Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Doradca serwisu samochodów

pracodawca: Trenkwalder
miejsce pracy: SZCZECIN
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.Aktualnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:
Wymagamy:
Obowiązki:
  • przyjmowanie zleceń serwisowych od klientów i ich obsługa w oparciu o obowiązujące procedury,
  • przyjmowanie i wydawanie pojazdów z serwisu,
  • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych,
  • przygotowywanie wycen usług, sprzedaż i zamawianie części zamiennych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • wypełnianie dokumentacji serwisowej w systemie komputerowym firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie w bezpośrednie obsłudze klienta,
  • zainteresowanie tematyką motoryzacji, chęć i determinacja do poszerzania wiedzy,
  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych związanych z naprawą samochodów,
  • mile widziana umiejętność weryfikowania usterek i wycena napraw
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • otwartą ścieżkę awansu zawodowego w strukturach firmy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (początkowo okres próbny, a następnie możliwość długofalowej współpracy),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole osób nastawionych na aktywny udział w rozwoju firmy,
  • kontakt z nowościami w świecie motoryzacji dzięki szkoleniom i współpracy z serwisami i doradcami z branży.