jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor sprzedaży
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (3):

Dyrektor sprzedaży

pracodawca: ORANGE LOGISTICS SP. Z O. O.
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Orange Logistics jest międzynarodowym operatorem usług logistycznych w Polsce i całej Europie. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników, dysponuje taborem około 1000 samochodów ciężarowych. Aktualnie rozpoczyna proces rekrutacyjny na stanowisko
Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na podległym terenie
  • Planowanie, przygotowywanie i realizacja działań sprzedażowych
  • Tworzenie i poszerzanie sieci dystrybucji
  • Nadzorowanie w terenie pracy podległego zespołu
  • Motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Doświadczenie w rozbudowie portfela oraz pozyskiwaniu Klientów
  • Umiejętności przywódcze: budowanie zaangażowania podległego zespołu
  • Umiejętność analizy wielowymiarowych danych sprzedażowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników
  • Stosowne narzędzia pracy /samochód służbowy, laptop, telefon/
  • Pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko
  • Dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i inne)